Údržba a opravy nákladných vozidiel

Údržba a opravy nákladných vozidiel

Profesionálny servis pre nákladné vozidlá je kľúčovým faktorom pre ich spoľahlivý chod a dlhú životnosť. Sieť nákladných servisov Motor-Car ponúka autorizovaný servis pre nákladné vozidlá skupiny Mercedes-Benz. Zabezpečujeme, aby vaše vozidlo bolo vždy v optimálnom stave a pripravené na použitie. Nech už ide o pravidelnú údržbu, prevenciu neplánovaných návštev servisu alebo rýchlu pomoc pri poruchách, Motor-car sa stará o vaše nákladné vozidlo či autobus so spoľahlivosťou a profesionalitou. Značky Mercedes Benz, Fuso, Setra či Unimog nájdu u nás svoj profesionálny domovský servis.

Klúčové body servisu Mercedes-Benz Trucks:

  1. Kompetentný manažment údržby: údržba je základom pre udržanie hodnoty vozidla a minimalizáciu času státia. Profesionálny servis začína efektívnymi procesmi a kvalifikovanými pracovníkmi, aby vaše nákladné vozidlo zostalo na cestách čo najdlhšie.
  2. Originálne diely: každá údržba sa vykonáva s použitím originálnych dielov Mercedes-Benz Truck. Týmto spôsobom sa zabezpečuje, že vaše vozidlo zostane výrobkom, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Navyše použitím originálnych náhradných dielov si Vaše vozidlo zachováva vysokú hodnotu pri následnom predaji na sekunárnom trhu jazdených vozidiel.
  3. Profesionálny personál: s piatimi vlastnými servisnými prevádzkami Truck&Bus a viac ako 160 pracovníkmi servisnej organizácie Motor-car na Slovensku a Čechách je vaše vozidlo v dobrých rukách. Kvalifikovaní pracovníci sú vybavení špeciálnym náradím a sú k dispozícii aj mimo bežných pracovných hodín, v niektorých prevádzkach dokonca do 22.00h.
  4. Spoľahlivá pomoc na cestách: v prípade problémov môžete počítať so spoľahlivou pomocou našich pracovníkov. Nikto nepozná vaše nákladné vozidlo lepšie ako tí, ktorí ho vyvinuli a otestovali a tiež tí ktorí absolvovali náročné školenia v rámci autorizácie servisu.
Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o viac informácií alebo objednávku služieb sme vám radi k dispozícii. Ak preferujete osobný alebo telefonický kontakt, navštívte našu kontaktnú stránku.

Odoslaním formuláru vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať, čo nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním. Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov z kontaktného formuláru nájdete tu. Všeobecné Informácie o ochrane osobných údajov nájdete na tejto stránke.