Mercedes ServiceCard

Mercedes ServiceCard

Všetky servisné úkony sa dajú rýchlo a jednoducho zrealizovať pomocou Mercedes ServiceCard. Karta slúži Mercedes-Benz Trucks v Európe na bezhotovostnú podporu na cestách.

Ako držiteľ servisnej karty si môžete užívať špeciálne výhody – či už ide o návštevu servisnej prevádzky alebo poruchu vozidla:

  • platba na faktúru u autorizovaných servisných partnerov Mercedes‑Benz Trucks v celej Európe.
  • Rýchla pomoc v prípade poruchy vďaka bezodkladnému poskytnutiu platobnej záruky.
  • Zákaznícky portál s mnohými samoobslužnými funkciami a prístupom 24/7 k zákazníckemu účtu, údajom o karte a faktúram, ktoré vybavíte prostredníctvom svojej servisnej karty.
  • Pri využití služby Mercedes-Benz Trucks Service24h sa neplatí žiadny servisný poplatok.
  • Žiadne príplatky za použitie karty v servisoch Mercedes‑Benz Trucks.

S palivovou kartou môžete využívať ďalšie užitočné doplnkové služby a viac ako 81 000 akceptačných miest nášho partnera UTA Edenred v celej Európe: Tankujte bez ohľadu na značku za atraktívnych podmienok v 36 krajinách1. Ušetrite čas a peniaze vďaka optimálnemu plánovaniu tankovania a individuálnym mýtnym riešeniam. Služba mobility tiež uľahčuje správu poplatkov za tunely, mosty, trajekty, parkovanie a upratovanie. Informujte sa o ďalších výhodách.

Vráťte sa rýchlo na cesty po celej Európe s kartou Mercedes ServiceCard.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o viac informácií alebo objednávku služieb sme vám radi k dispozícii. Ak preferujete osobný alebo telefonický kontakt, navštívte našu kontaktnú stránku.

Odoslaním formuláru vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať, čo nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním. Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov z kontaktného formuláru nájdete tu. Všeobecné Informácie o ochrane osobných údajov nájdete na tejto stránke.