Originálne náhradné diely

Originálne náhradné diely

Prečo si vybrať originálne náhradné diely?

Pri oprave alebo údržbe vášho vozidla je dôležité použitie originálnych náhradných dielov. Originálne diely sú navrhnuté a vyrobené presne pre vaše vozidlo, čo zaručuje dokonalú kompatibilitu a výkon.

Výhody originálnych náhradných dielov:

  1. Záruka kvality. Originálne diely sú vyrobené podľa najvyšších štandardov kvality a sú pokryté zárukou od výrobcu. Vozidlá koncernu Daimler Truck sú určené pre náročnú prevádzku a dlhé využitie. Z tohto dôvodu zostávajú všetky kľúčové náhradné diely dostupné na dodanie minimálne počas pätnástich rokov od ukončenia výroby daného modelu.
  2. Dokonalá kompatibilita. Tieto diely sú presne prispôsobené špecifikáciám pre Vaše vozidlo, čo eliminuje riziko problémov súvisiacich s nekompatibilitou.
  3. Dlhšia životnosť. Vďaka vysokému štandardu výroby majú originálne diely zvyčajne dlhšiu životnosť v porovnaní s neoriginálnymi dielmi.
  4. Udržanie hodnoty vozidla. Používanie originálnych dielov pomáha udržať alebo dokonca zvýšiť hodnotu vášho vozidla pri sekundárnom predaji.
  5. Dostupnosť a záruka. Vysoká dostupnosť až 92 % do 24 hod., 96 % do 48 hod. Dodávky denne už od 14 hod. od objednania. Záruka na dodané náhradné diely 2 roky pri odbornej montáži. Možný aj osobný odber ND.
Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o viac informácií alebo objednávku služieb sme vám radi k dispozícii. Ak preferujete osobný alebo telefonický kontakt, navštívte našu kontaktnú stránku.

Odoslaním formuláru vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať, čo nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním. Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov z kontaktného formuláru nájdete tu. Všeobecné Informácie o ochrane osobných údajov nájdete na tejto stránke.