Aplikácie Mercedes-Benz Truck

Aplikácie Mercedes-Benz Truck

Portál s aplikáciami Mercedes-Benz Truck ponúka ako digitálne trhovisko možnosť individuálneho vybavenia vozidiel aplikáciami na zvýšenie komfortu a efektivity. Inteligentné a lepšie zosieťovanie vozidla, prívesu a infraštruktúry s rozmanitými riešeniami a maximálny potenciál optimalizácie pomocou aplikácií pre každodennú prácu vodičov.

Manažéri vozových parkov môžu prostredníctvom prehľadnej platformy pristupovať ku všetkým dostupným aplikáciám a následne spustiť proces inštalácie pre celý vozový park alebo jednotlivé vozidlá – priamo z kancelárie počas toho, ako je vozidlo na cestách.

Prehľad výhod:

  • Inteligentné zosieťovanie – aplikácie z portálu s aplikáciami Mercedes-Benz Truck pozdvihujú zosieťovanie vozového parku na novú úroveň
  • Otvorená platforma – rozmanité inovatívne riešenia od spoločnosti Fleetboard, spoločnosti Daimler Truck a špičkových odvetvových partnerov
  • Rozsiahly výber – široké portfólio aplikácií pre najrozmanitejšie potreby zákazníkov.

Zákazníci

Manažér vozového parku/dispečer – Jednoduchá individualizácia.
Pristupujte na našej prehľadnej platforme ku všetkým dostupným aplikáciám. Po uskutočnení výberu jednoducho spustite proces inštalácie a priraďte aplikácie k vašim vozidlám – individuálne vybavenie nákladných vozidiel.

Vodič – Digitálna pomoc.
Vodiči získavajú prostredníctvom multidotykového displeja alebo zariadenia DispoPilot.guide2 priamy prístup k inovatívnym aplikáciám pre vyššiu mieru komfortu a efektivity – digitálna pomoc pre vodičov.

Partner

Spoločne na ceste za úspechom – Nechcete, aby vaša aplikácia chýbala na našom portáli s aplikáciami Mercedes-Benz Truck a ani na displeji v nákladnom vozidle – To ani nemusíte!

Staňte sa aj vy naším dlhodobým partnerom pre tie najlepšie aplikácie zamerané na jednotlivé odvetvia.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o viac informácií alebo objednávku služieb sme vám radi k dispozícii. Ak preferujete osobný alebo telefonický kontakt, navštívte našu kontaktnú stránku.

Odoslaním formuláru vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať, čo nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním. Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov z kontaktného formuláru nájdete tu. Všeobecné Informácie o ochrane osobných údajov nájdete na tejto stránke.