Mercedes-Benz Uptime

Mercedes-Benz Uptime

Nákladné vozidlo zarába len vtedy, keď jazdí. Vďaka inteligentnému zosieťovaniu zvyšuje služba Mercedes-Benz Trucks Uptime dostupnosť, neustále diagnostikuje stav vozidla a pripojeného prívesu a poskytuje konkrétne odporúčania týkajúce sa vykonania príslušných krokov. Tak možno naplánovať doteraz neplánované návštevy servisu a minimalizovať časy státia.

Vďaka inteligentnému zosieťovaniu vozidla, servisu Mercedes-Benz Trucks a vašej prepravnej spoločnosti definuje služba Mercedes-Benz Trucks Uptime nové štandardy. Výsledok: výrazne zvýšená plánovateľnosť návštev servisu a vyššia dostupnosť vozidla.

Služba Mercedes-Benz Trucks Uptime je neoddeliteľnou súčasťou servisných zmlúv Mercedes-Benz Trucks Complete, CompleteMile, Select a SelectPlus.

So službou Mercedes-Benz Trucks Uptime sa dajú skombinovať aj všetky ostatné servisné zmluvy Mercedes-Benz Trucks. Vďaka optimálnej kombinácii inteligentného zosieťovania vozidla a servisnej zmluvy Mercedes-Benz Trucks profitujete dvojnásobne.

Služba Mercedes‑Benz Trucks Uptime v praxi:

  1. Služba Mercedes‑Benz Trucks Uptime dokáže po zaznamenaní údajov v nákladnom vozidle v priebehu priemerne 240 sekúnd plne automaticky naimportovať u predajcu odporúčania pre servisnú prevádzku týkajúce sa vykonania príslušných krokov.
  2. Vo viac ako 1 500 maloobchodných prevádzkach Mercedes‑Benz Trucks v Európe, ktoré sú certifikované pre Mercedes‑Benz Trucks Uptime, to napríklad vedie k dosiahnutiu doby diagnostiky pre vstupný test v servisnej prevádzke, ktorá je kratšia až o faktor 3.
  3. Pri väčšine zo všetkých vozidiel so službou Mercedes‑Benz Trucks Uptime už bolo možné vďaka včasnému rozpoznaniu chyby skrátiť neplánované návštevy servisu až o viac ako polovicu.
Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o viac informácií alebo objednávku služieb sme vám radi k dispozícii. Ak preferujete osobný alebo telefonický kontakt, navštívte našu kontaktnú stránku.

Odoslaním formuláru vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať, čo nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním. Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov z kontaktného formuláru nájdete tu. Všeobecné Informácie o ochrane osobných údajov nájdete na tejto stránke.