Naše profesionálne lakovacie centrá

Naše profesionálne lakovacie centrá

Vlajkové lakovacie centrum v Bratislave

S hrdosťou vám predstavujeme naše lakovacie a karosárske centrum, ktoré je jedným z najväčších a najmodernejších v strednej Európe. Naše zariadenie sa rozprestiera na ploche 3000m² a je vybavené najnovšími technológiami, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a efektivitu práce.

Opravy kabín, šasi nákladných vozidiel, opravy karosérií autobusov, špeciálne práce ako výmena bočníc a zasklenie sú len niektoré z mnohých služieb, ktoré ponúkame. Naše 18 metrov dlhé lakovacie a sušiace boxy značky Wolf sú navrhnuté tak, aby zvládli aj tie najväčšie výzvy. S šírkou 5,2m a svetlou výškou 4,3m sú ideálne pre lakovanie veľkých konštrukcií ako sú nákladné automobily, autobusy, veľké dodávkové vozidlá, špeciálne stroje a zariadenia.

Zakladáme si na bezpečnosti našich zamestnancov a na profesionálne odvedenej práci. Aj preto je naše zariadenie je vybavené 3D bočnou pojazdnou plošinou, ktorá umožňuje pohodlný a bezpečný prístup k ťažko dostupným lakovaným plochám. Deliacie lamelové dvere nám umožňujú lakovať niekoľko rôznych objektov súčasne, čo zvyšuje efektivitu využitia boxu.

Používame autolaky a lakovacie materiály značky Standox, ktoré sú známe svojou vysokou kvalitou a odolnosťou. Naším cieľom je poskytovať služby, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Naším najväčším aktívom je však náš špecializovaný karosársky tím. Tím LKZ pozostáva zo 65 zamestnancov, vrátane technikov, klampiarov, lakovníkov, obhliadkárov a backoffice personálu. Všetci sú pravidelne školení v oblasti najnovších trendov a technológií, aby sme vám mohli zaručiť tú najvyššiu kvalitu služieb.

Ďalšie lakovacie centrá Motor-Car na Slovensku

Banská Bystrica a Prešov

Aj v ďalších lakovacích centrách Motor-Car Banská Bystrica a Motor-Car Prešov prijímame všetky typy vozidiel vrátane nákladných vozidiel a autobusov. Na stovkách metroch štvorcových sa vďaka kvalifikovaným pracovníkom postaráme o to, aby vaše vozidlo odchádzalo nielen s estetickou krásou, ale najmä s hodnotou, ktorá pretrvá. Kontaktujte nás pre získanie viac informácií a rezerváciu termínu.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o viac informácií alebo objednávku služieb sme vám radi k dispozícii. Ak preferujete osobný alebo telefonický kontakt, navštívte našu kontaktnú stránku.

Odoslaním formuláru vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať, čo nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním. Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov z kontaktného formuláru nájdete tu. Všeobecné Informácie o ochrane osobných údajov nájdete na tejto stránke.