Servis24h Mercedes‑Benz Trucks

Servis24h Mercedes‑Benz Trucks

Spoľahlivá pomoc na cestách

Servis Mercedes‑Benz Trucks vám poskytne profesionálnu pomoc. Servis24h Mercedes‑Benz Trucks je dokonca k dispozícii 24 hodín denne.

Zákaznícka linka Mercedes‑Benz Trucks Service24h:

00800 5 777 7777
+421 2 5010 2654

Služby zákazníkom:
00800 5 777 7777
+421 2 5010 2654
cs.svk@daimlertruck.com

Servis kedykoľvek a v akejkoľvek situácii

Ak sa na jednom z vašich nákladných vozidiel niekedy neplánovane objaví porucha, dokáže to rýchlo spôsobiť hnev a stres. Práve v takýchto extrémnych situáciách sa môžete spoľahnúť na to, že vás kedykoľvek odbremeníme od problémov: Servis24h Mercedes‑Benz Trucks je 24 hodín denne a 365 dní v roku pripravený vás znovu dostať na cesty. A kto používa servisnú kartu Mercedes ServiceCard, môže úplne jednoducho v rámci celej Európy platiť bezhotovostne.

Porucha? Nenecháme vás v štichu

Zákaznícka linka +421 2 501026541 Mercedes‑Benz Trucks Service24h je dostupná v jazyku vašej krajiny a 24 hodín denne. V prípade škodovej udalosti je vám v rámci celej Európy a 24 hodín denne k dispozícii približne 900 servisných prevádzok. Dorazia k vám servisní technici s najlepším vybavením a mobilnou dielňou: Vďaka tomu možno priamo na mieste odstrániť 4 z 5 porúch. A kto používa servisnú kartu Mercedes ServiceCard, môže úplne jednoducho v rámci celej Európy platiť bezhotovostne.

Nehoda? Sme tu pre vás

Po nehode bude vaše vozidlo v prípade potreby odtiahnuté do najbližšej dostupnej servisnej prevádzky Mercedes‑Benz Trucks. V prípade poistenia Mercedes‑Benz Trucks dostanete náhradné vozidlo, aby ste aj naďalej zostali mobilní. Ešte jednoduchšie je to v prípade bezhotovostného platenia v celej Európe pomocou servisnej karty Mercedes ServiceCard.

Odtiahnutie a vyslobodenie: informácie, ktoré dokážu zachŕaniť život

Najvyšším cieľom v rámci našej bezpečnostnej filozofie je konštruovanie bezpečných vozidiel. Táto filozofia zahŕňa aj opatrenia, ktoré pomáhajú minimalizovať následky nehody. Popri dobre známych ochranných systémoch k nim patria aj mnohé technické inovácie.

Rovnako dôležitou časťou našej práce je cielené informovanie záchranných zložiek. Pretože podrobné informácie o našich vozidlách a ich bezpečnostných systémoch pomáhajú záchrannej službe rýchlejšie sa dostať k poraneným osobám. A tým pádom aj zachrániť život.